<h1 class="style5"><strong>RS-Serwis. Przeróbka świateł, serwis samochodów amerykańskich, wynajem limuzyn.</strong></h1>
przeróbka świateł
<div class="style1"> <a href="serwis-samochodow-amerykanskich.htm">strona główna</a><br> <a href="serwis-samochodow-z-usa-firma.htm">o firmie</a><br> <a href="serwis-aut-amerykanskich-oferta.htm">oferta serwisu</a><br> <a href="http://www.pkt.pl/rs-serwis_93401e5e23ca0b288ab9b46e06038767/produkty.html" target="_blank">nasz sklep</a><br> <a href="przerobka-swiatel.htm">przeróbka świateł</a><br> <a href="serwis-aut-z-usa-tuning.htm">tuning</a><br> <a href="serwis-chrysler-dodge-jeep-pontiac-galeria.htm">galeria</a><br> <a href="serwis-samochodow-amerykanskich-kontakt.htm">kontakt</a><br> <a href="formail.php">mail ze strony</a><br> <img src="pixeltrans.gif" alt="serwis samochodów amerykańskich" width="180" height="20"><br> <a href="wynajem-limuzyn.htm">wynajem limuzyn</a><br> <div>
Serwis samochodów amerykańskich - galeria.
W dniach 27.01.2018 - 03.02.2017 nie pracujemy.

Tel: 503 755 527

RS-Serwis
92-312 Łódź
ul. Papiernicza 7
(teren fabryki JOTES)

Przeróbki świateł

Różnice w przepisach amerykańskich i europejskich są niewielkie, przeróbkę jednak musi przejść oświetlenie pojazdu.

PRZEDNIE REFLEKTORY
W samochodach amerykańskich reflektory główne są symetryczne, a kierunkowskaz często miga naprzemiennie z żółtym światłem pozycyjnym. Natomiast europejskie muszą mieć zarys asymetryczny (strumień światła po prawej stronie jest odchylony w prawo, aby pobocze drogi było lepiej oświetlone) i białe światła pozycyjne..
Przeróbkę świateł można wykonać na kilka sposobów. Pierwszy to wklejenie do oryginalnego reflektora soczewki z europejskim atestem. Z zewnątrz wygląd reflektora się nie zmienia. Droższa jest wersja z palnikami ksenonowymi, gdyż trzeba dołożyć spryskiwacze reflektorów i układ automatycznej regulacji zasięgu.
Kolejną czynnością z przodu jest rozdzielenie świateł pozycyjnych od kierunkowskazów i zamiana ich na białe. W większości aut jest to w miarę prosta operacja.

TYLNE LAMPY
Większość modeli z USA ma czerwone kierunkowskazy, a dodatkowo brakuje światła przeciwmgielnego co jest niezgodne z polskimi przepisami. Przeróbkę można wykonać na trzy sposoby.
Pierwszy i najdroższy to wymiana lamp.
Drugi, znacznie tańszy, to włożenie pomarańczowych żarówek w miejsce świateł cofania, dołożenie światła przeciwmgielnego i oczywiście modyfikacja instalacji elektrycznej pojazdu. Trzecia możliwość to wycięcie części klosza i wstawienie pomarańczowego szkła. Jednak nie we wszystkich lampach można taką operację wykonać.

Kompleksowa przeróbka świateł zajmuje najczęściej kilka godzin pracy i kosztuje od kilkuset do kilku tysięcy zł w zależności od modelu samochodu i wybranego rozwiązania.

wynajem limuzyn fotografia fotografia
Buick riviera 1995-99
fotografia
Chrysler Pacifica
dzienne LED
fotografia
Chrysler Voyager 2001-
fotografia
Honda Civic
fotografia
Honda Odyssey
fotografia
fotografia
JEEP Grand Cherokee 2005-
fotografia
Lincoln TownCar 1985-89
fotografia
Lincoln TownCar 1998-03
fotografia
Toyota Matrix
fotografia
Toyota Sienna1 2004-
fotografia
Toyota Sienna 2004-
fotografia
Toyota
 
wynajem limuzyn